Darbai

^!?TITLE?!^

Internetas - puiki terpė reklamuoti savo produkciją ar paslaugas.  Interneto svetainė - tai Jūsų firmos veidas interneto erdvėje. Kokybiška svetainė ne tik palieka gerą įspūdį apie Jus, tačiau ir leidžia Jus atrasti paieškos sistemose.

Žemiau pateikti mano darbai, kuriuos atlikau per savo 9 programavimo metus. Stengiuosi išlaikyti kokybės reikalavimus, kurie buvo keliami dirbant profesionalų komandoje. Teko semtis patirties dirbant užsienyje. Svetaines piešia patyrę dizaineriai. Interneto puslapis nebėra prabangos dalykas, o būtinybė. Geriau vieną kartą pamatyti nei tūkstantį kartų išgirsti. Darbai dažniausiai kalba patys už save...

 

 

www.it-taskas.lt

“IT Taškas“ – kompiuterinės technikos didmeninės ir mažmeninės prekybos parduotuvių tinklas. Prekyba kompiuterine technika bei spausdintuvais ir jų remontas - telekomunikacinius sprendimus diegiančios, taikančios ir palaikančios įmonės UAB PROFITO IT dukterinė veikla. Įmonė UAB PROFITO IT veiklą pradėjo 2010 metais. Sėkmingas ir klientų įvertintas įmonės darbas paskatino plėsti paslaugų spektrą. Todėl sumanėme skverbtis giliau į informacinių technologijų sektorių ir 2012 m. kovo mėn. atidarėme pirmąją kompiuterinę techniką siūlančią parduotuvę Marijampolėje, o už keleto mėnesių - ir Kaune. Greitu metu atsiras galimybė prekes įsigyti elektroninėje parduotuvėje už dar mažesnę kainą.

www.profitoit.com

PROFITO IT Ltd. started in 2010. Activities of the company are focused on software development and computer hardware sales. To achieve future aims, we use our knowledge and skills, including the pursuit of profit improvement and technology solutions. Our company specializes in implementation of telecommunication solutions, together with foreign partners. To meet specific customer needs the company analyzes business requirements of our customers and implementing solutions.

www.kurpavalgyti.lt

Mieste tiek daug restoranų, kavinių, barų, kuriuose gali skaniai užkąsti, susitikti su draugais.

Sužinok, kur skaniausias karbonadas, kur storiausia alaus puta, kur didžiausio skersmens picos, kur sveikiausios salotos.

Atrask, kur skanu, kur smagu bei pigu - tavo mieste, tavo rajone, šalia tavo namų!

www.pasali.lt

Kinų restoranas "Pas Ali" vilioja ryškiu interjeru. Restorane "Pas Ali" galima rengti pobūvius, kuriems skirtos dvi salės: 20 ir 30 vietu. Mūsų gėrimų kainoraštyje rasite ne tik įprastų, bet ir iš Kinijos atkeliavusių gėrimų, pavyzdžiui, kiniškos degtinės ar vynuogių ir slyvų vyno. Mūsų restorane maistą ruošia patyrę virėjai iš Kinijos. Visi, apsilankę restorane, galės pasirinkti patiekalus pagal savo skonį. Pas mus maistas yra ruošiamas aštraus ir saldžiarūgščio skonio.

www.sietynas.lt

Įmonė įkurta 1994 metais. Nuo pat pirmos darbo dienos iki šiol pagrindinė veikla - šviestuvų importas ir didmeninė bei mažmeninė prekyba. Nuolat domėjomės apšvietimo madomis, lankėme tarptautines parodas, ieškojome įdomių gamintojų ir stengėmės Lietuvos rinkai pateikti naujausią madingą ir stilingą, bet ne pačią brangiausią produkciją. Todėl siandieną džiaugiamės, kad mūsų pasiūlyti šviestuvai puošia ne vieno žinomo lietuvio namus, dvarus, o taip pat visuomeninės paskirties patalpas.

www.snuko.com

Snuko have products for all of the main platforms meaning that you can utilise the industry's leading anti-theft and security products to protect your device and personal data. Snuko products are available from their website or from the main application stores. Here you will be able to find Android Anti-Theft Security, Anti-Theft Security for BlackBerry and anti-theft security for Apple devices.

www.tarpgeliu.lt

Gėlių salonas veikiantis Kaune, tačiau galintis pristatyti gėles visoje Lietuvos teritorijoje. Jei internete ieškosi kur nusipirkti gėlių, tikriausia už akių užklius "Tarpgelių" internetinė parduotuvė. Svetainėje realizuotas SEO, todėl puslapis yra labai aukštai paieškos sistemose. Elektroninėje parduotuvėje galite atlikti pilną gėlių bei paslaugų užsakymą su galimybe jas iškart apmokėti populiariausiomis elektroninėmis kortelėmis ar PayPal. Net pats išrankiausias žmogus sugebės išsirinkti jam patinkančią puokštę ar suvenyrą, kurių svetainėje šimtai. Tai, ko gero, didžiausia gėlių salono internetinė parduotuvė Lietuvoje. Jei artėja šventės, negaiškite laiko ieškodami gėlių -  užsukite į tarpgeliu.lt

www.sistematika.lt

AB „Achema“ filialas “Sistematika” sėkmingai vykdo automatikos, elektros, silpnų srovių darbus. Modernia ir šiuolaikiška aparatūra aprūpintos laboratorijos bei materialinė bazė leidžia sėkmingai konkuruoti su analogiško profilio įmonėmis, įgyvendinant sudėtingus projektus ir dalyvaujant konkursuose atliekant technologinių procesų automatizuotų sistemų projektavimą, montavimą, paleidimą, derinimą bei priežiūrą. Filialo „Sistematika“ atliekamos paslaugos yra teikiamos chemijos, trąšų gamybos ir jų transportavimo, statybos medžiagų gamybos, maisto, lengvosios, šiluminės energetikos, vandenvalos ūkio ir kitų pramonės šakų įmonėms, visuomeninės paskirties bei gyvenamiesiems pastatams.

 

 www.margunas.lt

Uždaroji akcinė bendrovė „Margūnas“ įkurta 1998 m. Tai lietuviško kapitalo įmonė, kurios pagrindinė veikla – didmeninė ir mažmeninė prekyba cheminėmis medžiagomis bei preparatais. UAB „Margūnas“ asortimentą sudaro kokybiški produktai, tinkami įvairioms pramonės šakoms. Sandėliuose turime visų siūlomų produktų, todėl klientai visada gauna prekes laiku.

Internetiniame puslapyje galima užsakyti cheminių medžiagų. Svetainės administratorius el. laišku yra informuojamas apie naująjį užsakymą ir gali perduoti jį vykdymui.

www.transplantacija.lt

1996 metais Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija, atsižvelgdama į transplantacijos pažangą šalyje, stengdamasi užtikrinti donorystės ir transplantacijos teikiamų paslaugų lygiavertį prieinamumą, teisingą ir efektyvų audinių ir organų paskirstymą, donoro ir recipiento teisių apsaugą, įsteigė Nacionalinį organų transplantacijos biurą.

Nacionalinio transplantacijos biuras, vadovaudamasis jam suteiktais įgaliojimais, koordinuoja, kontroliuoja ir analizuoja donorų ruošimą, audinių, ląstelių ir organų paėmimą, ištyrimą, konservavimą, laikymą pervežimą, paskirstymą, recipientų parinkimą, tvarko Žmogaus audinių, ląstelių ir organų donorų bei recipientų registrą, formuoja teigiamą visuomenės požiūrį į žmogaus audinių, ląstelių ir organų donorystę ir transplantaciją.

www.vedauta.lt

Svetainėje savo paslaugas reklamuoja dvi įmonės: "Vedautos autotransportas" bei "Vedautos servisas".

 UAB "Vedautos autotransportas" įkurta 1996 m. liepos 4 d. ir dirba krovinių gabenimo srityje vietiniais bei tarptautiniais maršrutais. Įmonės parką sudarantys vilkikai su puspriekabėmis atitinka Euro-3 - Euro-5 sertifikatų reikalavimus. Bendrovė yra Lietuvos Nacionalinės Vežėjų Automobiliais Asociacijos "Linava" bei Kauno vežėjų klubo narė.

Vedautos servisas atlieka visų markių Europoje gaminamų sunkvežimių, autobusų, priekabų bei puspriekabių remontą. Turime didelę, gerai išvystytą remonto bazę. Naujai atidarytoje parduotuvėje prekiaujame Europoje gaminamų sunkvežimių, autobusų, priekabų, puspriekabių dalimis ir kitomis prekėmis, reikalingomis automobilių eksploatacijai.

 www.blm.lt

„BALTIJOS MYLIA“ – jauna, ambicinga įmonė, siekianti ilgalaikių tikslų įsikūrusi 2005 metais. Savo veiklą pradėjome nuo negabaritinių krovinių pervežimo, kasdien kaupėme neįkainojamą patirtį, mokėmės iš mūsų klientų, tobulėjome, augome, šioje srityje sukaupėme daugiausia žinių ir iki šių dienų tai lieka pagrindinė mūsų veiklos sritis.
Darnios, profesionalios komandos dėka įmonė sėkmingai plečia paslaugų spektrą, žaibiškai reaguoja į rinkos pokyčius.
Nuolat atnaujiname nuosavą transporto parką, ieškome naujų galimybių, plečiame partnerių ratą, diegiame pažangiausias technikos naujoves, rūpinamės darbuotojų kvalifikacija.
Esame maži, tačiau tai nekenkia mūsų paslaugų kokybei. Esame lankstūs, žvelgiame į viską kūrybiškiau, esame arčiau mūsų klientų.

www.minduva.lt

Nuo 1997 metų vystome rąstinių namų statybą ir dabar galime didžiuotis aukšta kokybe, kasmet augančiomis darbų apimtimis, trumpais darbų atlikimo terminais, plačia klientų geografija ir mažomis kainomis. Statome Lietuvoje ir kitose Europos, bei Skandinavijos šalyse.

Mūsų firmoje darbuojasi apie 80 kvalifikuotų, profesionalių darbuotojų. Kuriais mes didžiuojamės ir kurių dėka galime garantuoti aukštą darbų kokybę. Turime visą reikalingą bazę: rąstinių namų surinkimo, stalių ir medienos apdirbimo cechus, medienos džiovyklas, visą reikalingą techniką ir transportą. Todėl galime atlikti visus statybos darbus nuo pamatų iki raktų.

Mes statome pagal individualius projektus, pritaikant juos konkretiems kliento poreikiams.
Patirtis ir dėmesys detalėms užtikrina mūsų darbų kokybę.

 www.nerada.eu

Uždaroji akcinė bendrovė „Nerada“viena iš privačių statybos ir remonto įmonių Lietuvoje, bei Norvegijoje. Bendrovė įkurta ir įregistruota 2004 metais Lietuvoje, bei Norvegijoje, kaip statybos ir remonto įmonė. UAB Nerada pradžią galima laikyti 2000 metus. Esamos įmonės branduolį sudaro darbuotojai bei specialistai pradėję dirbti Norvegijoje, nuo remonto darbų iki monolitinių konstrukcijų.

UAB“Nerada” tikslas – stiprinti bendrovės pozicijas Norvegijoje, bei Lietuvos rinkoje, kokybiškai atliekant darbus ir tiksliai patenkinant klientų poreikius. Didėjantys klientų užsakymai ir augantis jų pasitenkinimas leidžia didžiuotis savo veikla.

www.multimeda.lt

UAB „Multimeda“ įkurta 1998 metais, nupirkus iš bankrutuojančios akcinės bendroves „Beržas“ dalį gamybinių pastatų su juose buvusiais įrengimais. Kartu buvo perimti ir IKEA užsakymai. Rekonstravus gamybinius pastatus, pastačius savo katilinę, džiovyklas, buvo pradėta gamybinė veikla - baldų gamyba iš beržo masyvios medienos.

Šiuo metu įmonėje veikia pilnas technologinis potencialas, reikalingas baldų iš natūralios medienos gamybai. Baldas čia pagaminamas vienoje vietoje pradedant medienos išpjovimu ir baigiant apdaila. Tai žymiai sumažina riziką, kad produktas gali buti nepatiektas laiku dėl bendradarbiaujančių įmonių veiklos sutrikimų, kurių produkto gamintojas negali kontroliuoti.

 www.minibiuras.lt

Kiek litų ryja Jūsų Biuras? 1000, 2000, 3000 lt/mėn!?, t.y. 30-100 lt/dieną? MiniBiuras.lt ryja nuo 59 lt/mėn., t.y. 2 lt/dieną!

Virtualus biuras – visos biuro paslaugas. Greitas ir pigus įmonių steigimas, profesionalios buhalterinės apskaitos paslaugos už Jums priimtiną kainą

 www.burte.lt

Karnavaliniai kostiumai, istoriniai drabužiai, teminiai kostiumai, kaukės, aksesuarai, grimas šventėms: karnavalams, teminiams vakarėliams, suaugusiųjų, vaikų gimtadieniams, mergvakariams, bernvakariams.

Apsilankykite pas mus ir Jūsų karnavalas taps nepamirštamas. Karnavalinių drabužių nuomos studija “Burtė” įsikūrusi Kauno centre.

Svetainė įdiegta mano paties kurta turinio valdimo sistema. Nors ir ne pats geriausias, tačiau mano paties kurtas dizainas.

www.svtransport.lt

Pagrindinė veiklos kryptis: krovinių vežimo organizavimas nuosavu ir UAB“ Šiaurės Vilkas“ transportu. Jūsų reikmėms galime pasiūlyti daugiau nei 70 automobilių parką: RENAULT, VOLVO, SCANIA vilkikai ir 82 – 92 cbm puspriekabės, o taip pat 115 cbm talpos autotraukiniai, cisternos ir savivarčiai birių krovinių pervežimui.

Visi automobiliai aprūpinti mobiliuoju ryšiu, navigacinėmis priemonėmis. Visi UAB „SV TRANSPORT“ vežami kroviniai yra apdrausti CMR draudimu. Esant reikalui, galima vežamą krovinį apdrausti papildomai.

www.laimute.lt

Patyrę, nuoširdūs, turintys ilgametę darbo praktiką vairavimo mokyme, profesionalūs dėstytojai bei vairavimo instruktoriai yra pasiruošę Jums padėti išmokti puikiai valdyti automobilį ir pritaikyti teorines vairavimo žinias praktikoje.

Išmokysime tapti gerais vairuotojais ne tik pradedančius, bet ir be streso padėsime atgaivinti primirštus vairavimo įgūdžius tiems, kurių vairuotojo pažymėjimas kaupia „stalčiaus stažą“.

Mūsų tikslas – vairavimo mokymo kokybė ir geri rezultatai! Laukiame visų!

Sugedo telefonas - ne bėda. Kauno centre prie autobusų stoties įsikūrusi telefonų taisykla Jums jį sutvarkys. Taip pat padės jei telefonas sugedo programiškai, jei reikia lietuvių kalbos meniu, jei pririštas. Tvarkome visus populiariausių gamintojų telefonus: HTC, Sony Ericsson, Nokia, LG, Motorola, Samsung.

UAB „Autostarto grupė“ - tai transporto - ekspedicinė įmonė, kuri sėkmingai vysto krovinių pervežimą ir ekspedijavimą autotransportu. Mūsų įmonė sėkmingai dirba ir yra gerai žinoma ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų. Daugiametė patirtis ir kvalifikuotas personalas neleidžia abejoti mūsų patikimumu ir stabilumu. Įmonė nuolat auga ir plečiasi.

Gerindama klientų poreikių tenkinimą, aptarnavimą bei, siekiant užtikrinti teikiamų paslaugų kokybę, UAB „Autostarto grupė“ sukūrė ir įdiegė kokybės ir aplinkosaugos vadybos sistemą, atitinkančią tarptautinių standartų ISO 9001:2000 ir ISO 14001:2004 reikalavimus. Mes sistemingai dirbame tobulindami savo organizaciją ir gerindami paslaugos kokybę.

 ... Ryte išeisi įkvėpti jūros gaivos, pasidžiaugsi pirmaisiais saulės spinduliais. Visą dieną mėgausies ramybe saulėtame paplūdimyje tarp palmių ant baltutėlio smėlio. Slidinėsi nuo aukščiausių Alpių kalnų greičiau už vėją. Išgersi su savo mylimu žmogumi puodelį kavos jaukiame Ispanijos restoranėlyje. Ar su draugais bokalą alaus Prahos senamiesčio alinėje. Kasdien ragausi vis naujų nepakartojamo skonio patiekalų. Vakare stebėsi nepaprasto grožio saulėlydį virš Sacharos kopų , arba patirsi tikro tailandietiško masažo malonumą...

Atostogauk taip, kaip visada svajojai!

Turizmo agentūra "Turista" padės įgyvendinti Tavo svajones


Mobiliųjų telefonų įkrovimo stendai. Jei senka tavo telefono baterija, o telefonas tau reikalingas kaip oras, ne bėda - "įkrauk" stendai tau visada padės. Galimybė įkrauti daugumą populiarių telefonų modelių.

Reklamos užsakovams puiki galimybė reklamuoti savo produkciją ir paslaugas lankytinose vietose.

Deja, svetainė šiuo metu neveikia...